Zajęcia w Global Fitness odbywają się codzienne, czyli od poniedziałku do piątku. W dni powszednie nasz klub jest otwarty w godzinach od 10 do 20, natomiast w weekendy zapraszamy na nasze zajęcia pomiędzy 9 a 18. Przed wizytą zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć.

Z siłowni Global Fitness można korzystać przez cały czas, w godzinach otwarcia naszego klubu. W tym czasie możliwe jest korzystanie ze wszystkich urządzeń pod kontrolą doświadczonych instruktorów. Basen także jest czynny przez cały czas, ale pływanie rekreacyjne jest możliwe w dni powszednie pomiędzy 10 i 14 oraz 18 i 20, a także w weekendy od 13 do 19. Od poniedziałku do piątku między 16 a 18 zapraszamy na aerobik wodny. Podobne zajęcia odbywają się weekendy w godzinach od 9 do 11. Nauka pływania odbywa się w dni powszednie między 14 i 16 oraz w weekendy od 11 do 13. W soboty i niedzielę o godzinie 12 odbywa się nauka pływania dla dzieci w ramach Kids Club. Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach zumba prosimy o przybycie do nas we wtorek, czwartek albo niedzielę o godzinie 18. Zajęcia pilates odbywają się o tej samej godzinie w poniedziałki, środy i piątki. O godzinie 17 we wtorki, piątki i niedzielę organizowane są zajęcia step basic. Konsultacje z dietetykiem specjalizującym się w suplementacji odbywają się w soboty o 12.

child-981627_1280

O wszelkich zmianach w grafiku zajęć informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej. Osoby zapisane na zajęcia otrzymują również odpowiednie powiadomienie drogą telefoniczną.