Klub Global Fitness zaprasza wszystkie osoby, które są zainteresowane aktywnością fizyczną, także dzieci. Z myślą o najmłodszych zorganizowaliśmy specjalne zajęcia w ramach tak zwanego Kids Club.

Dzieci mogą brać udział przede wszystkim w zajęciach na basenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest umiejętność pływania, dlatego zachęcamy rodziców do tego, aby zapisali swoje maluchy do naszej szkółki pływackiej. Nauka pływania dla dzieci odbywa się w soboty i w niedziele o godzinie 12. Zdecydowaliśmy się zaproponować naukę w weekendy, aby rodzice nie mieli problemów z dowiezieniem dzieci na zajęcia. Dzieci uczą się pływać pod opiekę doświadczonych instruktorów i ratowników, dlatego mają zapewnione pełne bezpieczeństwo. Nasi wykwalifikowani pracownicy bardzo dobrze radzą sobie w pracy z najmłodszymi i wiedzą, w jaki sposób ułatwić im pokonanie lęku przed wodą. Po zdobyciu podstawowych umiejętności pływackich zapraszamy dzieci do grupy zaawansowanej. To zajęcia przeznaczone dla tych, którzy polubili aktywność w wodzie i chcieliby uczyć się, jak pływać coraz szybciej i coraz lepiej. Najmłodszych zapraszamy również na zajęcia fitness prowadzone przez instruktora, który posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Takie zajęcia odbywają się we wtorki, piątki i niedziele o 18.

swimming-976384_1280

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzicom zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu dziecka. Umożliwiamy próbny, bezpłatny udział w zajęciach, co daje możliwość podjęcia ostatecznej decyzji o zapisie dziecka do naszego klubu.