Klub Global Fitness przygotował obszerną ofertę dla pasjonatów aktywności fizycznej. Jedną z naszych propozycji są treningi na siłowni, które umożliwiają realizację różnych celów, nie tylko wzmocnienie i rozbudowę mięśni.

Wśród najważniejszych zalet naszej siłowni należy wymienić bardzo dobre wyposażenie. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia efektywne i bezpieczne treningi, a jednocześnie jest łatwy w obsłudze. Osoby korzystające z naszej siłowni mają możliwość konsultacji z doświadczonymi trenerami, którzy pomagają w doborze właściwych ćwiczeń, prezentują ich prawidłowe wykonanie oraz udzielają wielu cennych wskazówek w zakresie treningów. Na siłownię zapraszamy zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Dla zapewnienia wszystkim klubowiczom pełnej swobody wprowadziliśmy podział na strefę damską i męską. Siłownia jest przeznaczona dla osób doświadczonych, a także dla początkujących. Poziom trudności treningu można bez problemu dostosować do swojej sprawności. Siłownia jest klimatyzowana, co zapewnia pełen komfort w trakcie wykonywania ćwiczeń nawet w upalnie dni. Przestronne szatnie i prysznice umożliwiają szybkie odświeżenie się po treningu, dlatego można przyjść na siłownię nawet przed pracą albo zajęciami na uczelni.

girl-in-the-gym-1391369_1280

Zapraszamy na treningi osoby, które ukończyły 16 rok życia. Z siłowni można korzystać w godzinach otwarcia Klub Global Fitness, czyli od 10 do 20 od poniedziałku do piątku oraz między 9 a 19 w weekendy. Przed wykupieniem karnetu można obejrzeć siłownię i porozmawiać z jednym z naszych trenerów.