Klub Global Fitness to miejsce, w którym można uzyskać informacje na temat suplementów diety przeznaczonych dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Zapraszamy na konsultacje z dietetykiem, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące suplementów oraz zdrowego odżywiania.

a-change-in-lifestyle-1430599_1280

Suplementy diety stosowane przez sportowców przeznaczone są nie tylko dla tych, którzy zajmują się sportem zawodowo, ale i dla wszystkich, którzy traktują aktywność fizyczną jako swoją pasję. Uprawianie sportu zwiększa zapotrzebowanie na wiele składników odżywczych, a dieta nie zawsze jest w stanie sprostać wszystkich potrzebom organizmu. Ważną rolę odgrywają także bostery treningowe, czyli suplementy, które pomagają w dobrym przygotowaniu się do treningu oraz usprawniają regenerację powysiłkową. Współpracujący z nami dietetyk pomaga w doborze suplementów diety i odżywek dostosowanych do indywidualnych potrzeb, a także wyjaśnia, w jaki sposób je stosować, żeby uzyskać najlepsze rezultaty. Osoby, które zdecydują się wykupić roczny karnet na zajęcia w Klub Global Fitness mogą skorzystać bezpłatnie z jednej konsultacji. Wszystkich członków klubu zainteresowanych takim spotkaniem zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji dogodnego dla siebie terminu.

Wiele osób pytało nas o możliwość zakupu dobrych suplementów diety. Zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i podjęliśmy decyzję o utworzeniu przy klubie sklepu z suplementami i odżywkami. O dacie otwarcia naszego sklepu poinformujemy na stronie internetowej.